Medytacje

Zapraszamy na medytacje „POKOJU DLA ŚWIATA” połączone z tematycznymi wykładami o uzdrawianiu , samouzdrawianiu do Centrum Seminaryjnego Księgarni CUD
Kraków, Mały Rynek 4
każdy poniedziałek o godz. 18.30
upewnij się na miejscu lub pod telefonem : tel. +48 12 421 23 13

OBUDŹ ŚWIATŁO W SOBIE
Medytuj dla Pokoju na Świecie.
Doświadczenie "Obudzenia Światła w Sobie" jest pierwszym krokiem z dwóch poziomów OBUDŹ ŚWIATŁO W SOBIE
Czy kiedykolwiek udało Ci się osiągnąć wewnętrzny błogi spokój i ukojenie? Czy kiedykolwiek czułeś potrzebę wyswobodzenia się z emocjonalnych agitacjii zamieszania , które panuje wokół ciebie?
Czy chciałabyś rozpoznać przyczyny Negatywnego Myślenia lub powtarzających się Myślowych Schematów, które krążą wokół twojej głowy jak zacięta płyta? Czy te negatywne myśli i emocje powodują , że zwracasz sie przeciwko sobie lub innym ludziom?
Czy uważałeś , że jest to zbyt dużym wyzwaniem , by zająć się tymi tematami , które przeszkadzają ci osiągnąć wewnętrzny spokój? Praktykowanie ,,Budzenia Światła w Sobie,, pozwala ludziom wysyłać Energię Miłości dla każdej osoby .
Ta silna energia oddziaływuje na cały świat . Kiedy ktoś wysyła Światło ,Nadzieję i Boską Moc do innych ma prawo do otrzymania z powrotem niektórych tych cech , a czasami wracają one do nas zwielokrotnione. Proste i łatwe techniki powodują u praktykującego osiągnacie Wewnętrznego Spokoju , Zadowolenia , Szczęścia. Regularna praktyka rozjaśnienia aurę medytującego i wypełnia go Boskim Światłem, a na twarzach pojawia sie uśmiech i zadowolenie. Czakra SERCA wzmacnia się , wzrasta zdolność kochania siebie i innych.
Zmieniając swoje wnętrze wpływamy korzystnie na siebie i pozytywne zmiany w naszym otoczeniu.
Energia w grupie wielokrotnie zwieksza się. Kiedy wspólnie wysyłamy Miłóść , Czułość, Pozytywne myśli i emocje do wszystkich istot bez wyjątku , to możemy bardzo przyczynić sie do pokoju na świecie.

PROSZĘ DOŁĄCZ DO NAS

Modlitwa Św. Franciszka z Asyżu
O Panie,
uczyń z nas narzędzia Twego pokoju,
abyśmy siali miłość tam,
gdzie panuje nienawiść;
wybaczenie tam, gdzie panuje krzywda;
jedność tam, gdzie panuje zwątpienie;
nadzieję tam, gdzie panuje rozpacz;
światło tam, gdzie panuje mrok;
radość tam, gdzie panuje smutek.
Spraw, abyśmy mogli nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać;
nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć ;
nie tyle szukać miłości, co kochać ;
albowiem dając – otrzymujemy,
wybaczając – zyskujemy przebaczenie,
a umierając, rodzimy się do wieczystego życia

Św. Franciszek z Asyżu