KURSY

Prowadzimy kursy tematyczne, pogłębiające wiedzę i umiejętności:

1 stopień - PODSTAWOWY KURS UZDRAWIANIA ENERGIĄ PRANICZNĄ: Praktyczny kurs pozwalający odkryć wrodzoną zdolność uzdrawiania. Uczy jak pomóc samemu sobie, a także innym osobom poprzez prostą technikę polegającą na oczyszczaniu i energetyzowaniu przy pomocy białej prany. Krok po kroku uczy:
- Techniki uzdrawiania prostych i średniozaawansowanych dolegliwości oraz zrozumieć funkcje ludzkiego systemu energetycznego i funkcje 11 czakr głównych
- Zdolności czucia poziomów energetycznych człowieka, a także stanu w jakim znajduje się jego aura i czakry poprzez prostą technikę skanowania (badania)

 • Technika:
 • -Samouzdrawiania Energią Praniczną
 • -Uzdrawiania na odległość
 • -Radzenia sobie ze stresem i zmęczeniem
 • -Prostych ćwiczeń fizycznych i technik oddychania pranicznego
 • -Wyrównywanie energetyczne czakr
 • -Nauka Medytacji Dwóch Serc.

2 stopień -ZAAWANSOWANY KURS - UZDRAWIANIE KOLOROWYMI PRANAMI Specjalistyczny kurs dla bardziej zaawansowanych uzdrowicieli, a także dla tych którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o wyższych technikach Uzdrawiania Pranicznego, które stosuję się w większości ciężkich, przewlekłych dolegliwościach. Używanie prany białej można porównać do stosowania medycyny ogólnej, podczas gdy użycie pran kolorowych do różnych specjalizacji. Kurs ten uczy:
- Zaawansowanych metod używania kolorowych pran we właściwych proporcjach, kolejności, kombinacji kolorów i stopnia natężenia kolorowej prany
- Bardziej zaawansowanego badania, interpretacji uzdrawiania
- Silnej techniki dającej natychmiastowe rezultaty poprawy zdrowia
- Specjalnej techniki stymulującej układ immunologiczny, oczyszczającej krew i narządy wewnętrzne powodujące poprawę zdrowia i witalności

3 stopień - KURS PSYCHOTERAPII PRANICZNEJ: Wspaniały kurs dla tych, którzy pragnęliby działać na polu psychoterapii. Kurs ten uczy:
- Zaawansowanych technik jak przynieść ulgę w przypadkach dolegliwości emocjonalnych, duchowych, psychicznych.
- Metod pozbywania się negatywnych psychicznych energii, które powodują fobie, urazy psychiczne, stres, obsesje, depresje, agresywne paranoiczne zachowanie i halucynacje.

 • Jak pozbyć się uzależnień od nikotyny, alkoholu i narkotyków.
 • Jak reperować dziury, rysy i inne pęknięcia w ciele energetycznym.
 • Jak zbudować ochronę aury i czakr.
 • UZDRAWIANIE KRYSZTAŁAMI Historycznie kryształy były skutecznie wykorzystywane przez tysiące lat Odkryj co MCKS powiedział o różnych szlachetnych, półszlachetnych kamieniach do Południowej Ameryki, Australii i Indii. Dowiedz się, które kryształy wzmacniają twoją magnetyczną siłe gdy są noszone i kiedy, jak można je używać. Kryształy to jednym z instrumentów uzdrawiania, są zbiorem subtelnej energii i można je programować (uczyć). Mogą wchłaniać, magazynować, przekazywać i skupiać subtelne energie także pranę. Aby dobrze służyły musza być czyste nie tylko fizycznie ale i energetycznie. Na tym kursie poznasz techniki oczyszczania kryszatału, ładownia go energią, programowania, czyli uczenia współpracy z uzdrowicielem. Na tym kursie naczysz się jak techniki wykorzystywania poświęconych kryształów do układania na chorych miejscach, czakrach, lub całym ciele celem uzdrowienia tego obszaru. Dowiesz się jak wybrać odpowiedni kryształ według jego wielkości, koloru, właściwości Będziesz wiedzieć jaki kamień potrzebny jest Tobie, aby pomagać w osiągnięciu twoich celi. Możesz poznać jak dowodzić energią kryształu, kierować ją do ciała fizycznego lub do środowiska. Kryształy mogą być stosowane do uzdrawiania osób, także na odległość. Mogą np utrzymywać, oczyszczać energie w twoim domu , ogrodzie lub być używane do różnych innych celów. Na tym warsztacie dowiecie się ,jak korzystać z mocy jednego z najcenniejszych darów Matki Ziemi, kryształów i kamieni szlachetnych

  RADŻA JOGA - OBUDŹ SWOJĄ DUSZĘ Gdy osoba medytująca osiągnie stan Wewnętrznego Spokoju może doświadczyć nagle świadomości jedności z Duszą , z Bogiem z Wszystkimi. Następuje wtedy głębsze zrozumienie subtelnego Wewnętrznego Świata , jak również Duchowych Prawd wliczając w to Inkarnacje , Karmę ,Jasnowidzenie , Duchowe Wyzwolenie. W warsztatach,, Obudź Swoją Duszę,, uczymy się jak osiągnąć ten stan .Krótkie łatwe techniki oraz medytacja Samorealizacji Duszy gdzie skupiamy się nad Błekitną Perłą pomogą ci w tym . ,,Ty nie jesteś ciałem Ciało jest pojazdem dla twojej Duszy,, Poznasz skalę duchowej anatomii. W każdej osobie jest Iskra Boska, która rozrasta się i manifesuje jako Wyższa Dusza Jest ona czysta ale nie idealna Jest połaczona z Inkarnowaną Duszą. Omówimy kanały energetyczne: Nadi Ida Pingala Szuszunma. Spróbuj stać się kanałęm dla Boskiego Światła , Miłości i Mocy.

  JOGA dla POTĘGI UMYSŁU Jest prostą i efektywną techniką do energetyzowania i „ładowania” umysłu pozytywną energią, która równoważy pola energetyczne półkul mózgowych. Jest potężnym narzędziem, które może nam pomóc w rozwoju intelektualnym, opóźnić proces starzenia i demencji starczej, wyostrzyć pamięć i koncentrację. Zostało naukowo potwierdzone, że bardzo pomaga w uzdrawianiu dzieci autystycznych, z syndromem ADHD czy dysleksją. Jak się uczyć JdPU ? Podczas 3 godzinnego warsztatu zostanie wyjaśniona:

  • Technika JdPU oraz jak i dlaczego ta technika działa
  • Co kryje się za prostymi ćwiczeniami, które gwałtownie odmienią Twoje życie
  • Jak i kiedy wykonywać ćwiczenia

  JOGA ARHATYCZNA Jest syntezą technik zaprojektowanych, by pomóc w rozwoju duchowym. Kiedy praktykujesz ją regularnie, rozwijasz się i osiągasz samokontrolę. Aktywuje i balansuje właściwości czakr oraz neutralizuje negatywne energie. Twoje życie staje się wyciszone, spokojne.